Ar ateityje mylėsimės per nuotolį

Jau XX amžiaus pabaigoje akademinėje visuomenėje pradėjo pranašauti virtualios realybės ateitį ir kaip jį paveiks žmogaus gyvenimą.

Jungtinių Amerikos Valstijų mokslininkas futurologas Zoltonas Istvanas yra įsitikinęs, kad virtualus seksas ateityje taps mūsų neatsiejama gyvenimo dalimi. Tam įtakos turės vis labiau modernėjančios technologijos, susijusios su žmogaus sąmonės perkėlimu į virtualią realybę. Virtualus fiziologinių poreikių patenkinimas taps neatliejama ir kasdienine mūsų gyvenimo dalimi.

Remiantis paskutiniais mokslininkų tyrimais, jau 2028 m. ketvirtadalis visos visuomenės mylėsies su savo partneriu virtualių priemonių pagalba. O iki 2045 m. tik kas 10 žmogus mylėsies su robotu humanoidu. Žmonija pereis į virtualaus sekso epochą. Mokslininkai taip pat naujos epochos pradžią vainikavo ir naujos žmonių rūšies atsiradimu. Naujo kartos žmonės bus vadinami skaitmeniniai seksualai (digisexuals) – tai bus žmonės, kurių seksualinis identitetas bus susijęs su naujausių technologijų panaudojimu.

Šiuo metu virtualios realybės sekso paslaugų mėgėjus traktuoja kaip netipinius seksualinius praktikus, nes dauguma mokslininkų mano, kad skaitmeninių technologijų užvaldymas ateityje žmonijai sukels rimtų problemų.

Kartais manau visi pagalvojame, kaip galime mylėtis be kito žmogaus? Kompanija CamSoda kiekvieną dieną vis labiau priartina mus prie skaitmeninio sekso. 2016 m. jie paleido vyrų oralinio sekso paslaugų platformą BlowCast. Tam vartotojui reikia užsidėti virtualios realybės akinius ir šalmą. Taip pat prie viso šito reikia turėti ir specialius seksui skirtus žaislus. Tokiu būdu klientai gali mėgautis virtualaus sekso malonumais bet kur jiems patogiu metu. Toks seksualinio poreikio patenkinimo būdas vis labaiu populiarėja tarp vartotoju, nes viską už juos darbo technologijos, reikia tik patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti.

Tačiau ypatingą populiarumą dabar užima VR sakinių taikymas, bandant sujunti realybę su virtualiu pasauliu. Išradėjai bando apjungti du skirtingus pasaulius į vieną bendrą erdvę ir sukurti tokius pojūčius, kurie nesiskirtų nuo realiame pasaulyje patiriamu pojūčių.

Visi mes puikiai suvokiame, kad VR akinių ir realybės perkėlimas nėra už kalnų. Šios technologijos vis labiau turės įtakos modernaus žmogaus kasdieniniame gyvenime. Technologijų dėka bus siekiama sukurti artumo jausmą, suefektyvinti smegenų zonas, atsakančias už jausmus ir malonumą ir užtikrinti visapusiška fiziologinių poreikių patenkinimą.