5 dalykai, kurie gerina partnerių santykius: Išbandykite juos

Šiuolaikinės visuomenės santykius įtakoja modernių technologijų įdiegimas į kasdieninę veiklą. Ne išimti yra ir seksualinis žmonių gyvenimas. Nors šiai dienai  seksą mes dar traktuojam kaip lytinį aktą tarp dviejų asmenų vis dėl to ir šį mūsų malonumą šiuolaikinis pasaulis bando perkelti į virtualią erdvę.

Norime Jums papasakoti apie neįprastus dalykiukus, kurie mums akivaizdžiai gali pagerinti partnerių santykius.

XX amžiaus prognozės pildosi. Seksualinis pozityvus judėjimas keičia žmonių suvokimą apie lytinį gyvenimą. Tai, kas buvo nepadoru ir neleidžiama praeityje, šiuo metu tampa visai priimtinu dalyku, apie kurį kalbame kasdien.

Taigi grįžtame prie „nepadorių“ pokalbių apie įdomybes, kurios gali papildyti partnerių seksualinį gyvenimą. Mielieji partneriai, išbandykite sekso žaislus, kurie yra valdomi per nuotolį. Ypač aktualu toms poroms, kurių darbas yra susijęs su nuolatinėmis kelionėms. Vienas iš tokių pavyzdžių yra moteriškas vibratorius Pearl ir vyriškas masturbatorius Onyx. Šiuos įrenginius galima sinchronizuoti ir pritaikyti pagal kiekvieno kliento poreikius. Kaip papildymą prie šių žaislų galima atsisiųsti tam tikrus programinius priedus, tokius kaip Kissinger, kurie padės perduoti Jūsų bučinius per atstumą, arba marškinėlius Hugshirt, kuri imituoja apsikabinimą.

Antras dalykas, kurį vertą pabandyti yra virtualus seksas. VR akinių pagalba Jus galite pasinerti į vieną iš tūkstančių panašias paslaugas siūlančių platformų platybių, susikurti sau avatarą ir tenkinti savo slapčiausius seksualinius poreikius. VR akinių ir kitų priedų pagalba partneriai gali ne tik labiau susipažinti su kito partnerio seksualinėms fantazijom, bet ir labiau pajausti savo kūną, išanalizuoti jo reakcijas į tam tikrus dalykus ir pajauti didesnį malonumą sekso metu.

Dar vienas iš labai neįprastu būdu pagyvinti poros seksualinį patirtį yra seksas trise. Ne, ne, ne. Ne taip mus supratote – siūlome Jums išbandyti seksą trise su robotu. Šiandien yra galimybė išsinuomoti robotą su bioniniais lytiniais organais. Šiuos robotus galima užprogramuoti kaip heteroseksualiniams taip ir homoseksualiniams santykiams. Šis robotas jau ištobulintas taip, kad nenutrūkstamai gali dalyvauti seksualiniame akte iki 5 valandų ir patenkinti abiejų partnerių seksualinius poreikius

Bioinžinerijos mokslas moderniame pasaulyje užima vis svaresnę vietą. Šiandien partneriams galima išbandyti daugelį inžinierių sukurtų priemonių, padedančių pagerintų jų seksualinį gyvenimą. Išbandykite tokias naujoves kaip genitalinis vibruojantis čipas Lovertron 900, kuris pasak kūrėjų padidina partnerių pasitenkinimą sekso metu. Taip pat galite išbandyti vaginalinį žiedą Ohnut, kuris padeda moteriai sumažinti diskomforto ar skausmo jausmą sekso metu. Arba vyriškas penio žiedas Edi, kuris yra taip mums įprastos Viagros alternatyva tiems, kurie turi  tam tikrų problemų su lytinių organų disfunkcija.

Galiausiai siūlome abiem partneriams išbandyti sekso paslaugos per nuotolį. Jums reikės tik VR akinių ir specialaus priedo, kurio dėka pasinersite į magišką klasikinio striptizo pasaulį. Jus kartu be jokių kliūčių galėsite apsilankyti striptizo klube dviese, pajausti vis kylančias aistras, pabandyti kažką naujo ir tai tikrai pagyvins jūsų bendrą seksualinį gyvenimą.

SugarClub siūlo unikalią galimybę išbandyti sekso paslaugas per nuotolį. Nebijokite, bandykite, pajauskite.