Vienas Iš būdų nustebinti partnerį: striptizas jam ir jai

Remiantis seksologų tyrimais įrodyta, kad dauguma porų niekada nebūna atviros, jeigu kalbėtume apie jų seksualines fantazijas ir poreikius. Siūlome Jums šiek tiek atsipalaiduoti ir pamastyti, ar norėtumėte, kad jums ir jūsų partneriui sušoktų striptizą? Kokios mintys ateina pagalvojus, kad Jums abiem bus šokamas intymus šokis, sužadinantis jūsų aistrą?

Pabandysime Jums padėti ar atsakyti kodėl verta stebinti savo partnerius ir striptizas jam ir jai būtų puiki alternatyva.

Striptizas jam ir jai yra labai įdomi patirtis partnerių gyvenime. Tai puiki galimybė išgryninti partnerio seksualinius įgeidžius iš vidaus.

Tik įsivaizduokite, Jus ateinate į striptizo klubą, prieblanda, malonus kvapas vilioja išbandyti kažką neįprasto. Jus dviese atsiduriate kambaryje, kuris tik dar labiau skatina seksualines fantazijas. Į kambarį ateina graži mergina ir Jus išgirstate pirmus muzikos garsus. Abu įsitaisote patogiai, tačiau šiek tiek jaučiate tvyrojančią įtampą. Mergina priartėja prie Jūsų partnerio ir pradeda savo vilioklišką šokį. Jam nepatogu, stebi Jūsų reakcija, tačiau kūnas pasiduoda vilionėms. Jus atsipalaiduojate, prisiglaudžiate prie savo partnerio, aistros dar labiau užverdą. Muzika, striptizas, jūs dviese… Viskas yra įmanoma. Tik nereikia nustatyti ribų ir leisti sau išlaisvinti slapčiausias jūsų svajones.

Suprantame, kad striptizas dviem yra labai drąsus žingsnis poros gyvenime. Rinkdamiesi tokios pobūdžio pramoga būkite labai atsargiai. Pradžioje pažinkite partnerį, įgykite vienas kito pasitikėjimą, ir tik tada pradėkite kalbėti apie galimybes dalyvauti tokios pramogose. Be to, prieš nuspręsdami organizuoti tokią pramogą iš pradžių įsitikinkite, kad jūsų pasirinktame klube tokios paslaugos yra teikiamos. Ne taip daug striptizo šokėjų sutinka šokti striptizą porai.

Striptizas jam ir jai yra puiki galimybė sužadinti aistrą. Tačiau jeigu jums nedrąsu nueiti į striptizo klubą, SugarClub siūlo Jums alternatyvą. Tik pas mus galite pasinerti į virtualaus klasikinio striptizo pasaulį. VR akinių pagalbą galėsite kartu su savo partneriu apsilankyti mūsų klube ir užsisakyti paslauga „striptizas jam ir jai“.

Atsiverkite savo svajonėms ir pasvarstykite apie nestandartinius būdus sužadinti aistrą.