ŠIUOLAIKIŠKAS DŽENTELMENŲ KLUBAS

Žymos: Striptizo klubas Kaune | Džentelmenų klubas

„Sugar“ klubas pasiruošęs įgyvendinti slapčiausias jūsų fantazijas. Stilingas interjeras, jauki aplinka ir solidžios prabangos jausmas padės pamiršti visus rūpesčius. Išskirtinis apšvietimas leis pasimėgauti romantiška prieblanda, o viliojanti sūkurinė vonia užtikrins visišką atsipalaidavimą. Jokių pašalinių žmonių – visas kambarys jūsų paslaugoms ir fantazijoms.

Aistringi erotiniai šokiai ir atpalaiduojantys masažai suteiks jūsų vakarui egzotiškų prieskonių. Užsisakę šias paslaugas panirsite į tikrą geismo pasaulį. Seksualios mūsų klubo merginos pasiruošusios palaikyti jums kompaniją ir užtikrinti gerą laiką. VIP kambarys puikus pasirinkimas, jei trokštate aukščiausios klasės paslaugų. Striptizo klubas Kaune.

Mūsų tikslas – supažindinti klubo klientus su pasauline striptizo kultūra. Tai yra: pakeisti visus susidariusius stereotipus ir išankstinius nusistatymus.

 Tai šiuolaikiškas striptizo klubas Kaune, kuriame rasite privačią erdvę su sukūrine vonia, profesionalaus pokerio stalą bei konjako ir cigarų kambarį. Aštrių pojūčių mėgėjus galime nustebinti Valdovės kambariu.

Laukiame visų, ieškančių ir norinčių patirti naujų įspūdžių.

striptizo klubas Kaune

Mus rasite

Nuobodžiaujate kažkur Kaune?

Savanorių pr. 124, Kaunas – kasdien nuo 22.00 iki 6.00

Kontaktai