VR (Virtual Reality) striptizas: ką reikia žinoti

Šiandien norime Jums pristatyti virtualios realybės integracijos galimybes į klasikinio striptizo verslą.

Kaip mes visi puikiai žinome, virtuali realybė tapo ne tik neatsiejamo mūsų gyvenimo dalimi, bet ir naujojo pasaulio kasdienybė. Tačiau dažnas iš mūsų išgirdęs virtualios realybės terminą, jį sieja su pramogomis ir kompiuteriniais žaidimais. Tačiau iš tikrųjų tai daug platesnis terminas, apimantis milžinišką žmonių kasdieninio ir profesinio gyvenimo spektrą.

Atsižvelgiant į pastarųjų metų tendencijas, kai dėl pandemijos daugelis iš mūsų dirbo iš namų, potencialių interneto platybių vartotojų kiekis ir poreikiai drastiškai išaugo, Sugar Club vadovai nusprendė suteikti naują galimybę apsilankyti džentelmenų klube sėdint namuose klientams patogiu laiku. Sugar Club komandos iškėlė sau naują tikslą – paversti vartotojus iš pasyvių seksualinių fantazijų stebėtojų ekranuose į aktyvius įtraukiančių erotinių potyrių dalyvius.

Tačiau prie tampant aktyviais virtualios realybės dalyviais, reikia žinoti keletą būtiniausių dalykų.

Visų pirmą, kiekvienas norintys pasinerti į striptizo jūrą būtina turėti VR (virtual reality) akinius. Šiai dienai jų kaina svyruoja 10 ir 1500 eurų tarpe. Suprantame, kad atotrūkis labai didelis, tačiau kiekvienas mūsų klientui siūlome įsigyti jo poreikius atitinkančią įrangą. VR akinius galite įsigyti artimiausiose technikos prekių parduotuvėse arba pasižvalgyti ką siūlo internetinių prekių parduotuvės. Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad kiekvieni VR prietaisai turi savo atskirą programėle (apps), kurį reikia prijungti prie turimo mobilaus telefono, kompiuterio ar televizoriaus.

O dabar maloniausia dalis. Iš karto po to, kai jus įsigijote VR akinius, kviečiame Jus apsilankyti mūsų tinklalapyje www.sugarclub.lt ir išsirinkti norimą pramogą.

Vaizdo stebėjimas VR akiniais suteikia galimybę matyti vaizdą 360 laipsnių kampu. Modernios technikos pagalba Jus perkels į nuostabų pojūčių ir emocijų pasaulį. Patikėkite – tai neįtikėtina patirtis. Čia niekas jūsų neribos!

Mieli klientai – naudokite VR akinius, tirkite, patirkite, pajauskite ir pasinerkite į malonumų pasaulį.