VIP kambarys su jacuzzi

Tik pas mus rasite viską apie ką svajojote

„Sugar“ klubas pasiruošęs įgyvendinti slapčiausias jūsų fantazijas. Stilingas interjeras, jauki aplinka ir solidžios prabangos jausmas padės pamiršti visus rūpesčius. Išskirtinis apšvietimas leis pasimėgauti romantiška prieblanda, o viliojanti sūkurinė vonia užtikrins visišką atsipalaidavimą. Jokių pašalinių žmonių – visas kambarys jūsų paslaugoms ir fantazijoms.

Aistringi erotiniai šokiai ir atpalaiduojantys masažai suteiks jūsų vakarui egzotiškų prieskonių. Užsisakę šias paslaugas panirsite į tikrą geismo pasaulį. Seksualios mūsų klubo merginos pasiruošusios palaikyti jums kompaniją ir užtikrinti gerą laiką. VIP kambarys puikus pasirinkimas, jei trokštate aukščiausios klasės paslaugų.

Apie paslaugą

VIP kambarys nuomojamas valandai ir daugiau, priklausomai nuo jūsų poreikių. Privatūs šokiai, masažas ar merginų kompanija siūloma už papildomą mokestį. Kambaryje palaikomas jaukumas ir išskirtinė švara. Po kiekvieno apsilankymo kambarys yra nuodugniai sutvarkomas, tad garantuojame jums tik geras emocijas. Šis išskirtinis kambarys nuomojamas ir dienos metu, tad praleiskite pilną įspūdžių popietę klubo merginų apsuptyje.

Kaip užsakyti?

Skambinkite telefonu +370 (677) 23833, rašykite el.paštu uzsakymai@sugarclub.lt arba tiesiog užpildykite šone esančią užsakymo formą ir mes su jumis susisieksime  per 1 darbo dieną.

Mus rasite

Nuobodžiaujate kažkur Kaune?

Savanorių pr. 124, Kaunas – kasdien nuo 22.00 iki 6.00

Kontaktai