Uždaras privatus vakarėlis

Tik pas mus rasite viską apie ką svajojote

„Sugar“ klubas siūlo gausybę įvairių paslaugų kiekvienam skoniui. Jei mėgstate privatumą ir vakaro šėliones norite perkelti į uždarą erdvę – ši paslauga kaip tik jums. Senovės romėnai mėgo didžiulius vakarėlius, kuriuose liedavosi vynas, o aistras kaitindavo gražiausios šokėjos. Kodėl gi neperkėlus to į šias dienas? Išsinuomokite visą klubą tik sau ir savo draugams bei surenkite siautulingiausią metų fiestą. Stilingas interjeras, elegancijos pojūtis, seksualios merginos ir visiška laisvė jūsų fantazijai.

Trokštate nepamirštamo bernvakario? Ieškote, kur audringai atšvęsti gimtadienį? O gal pasiilgote privataus vakarėlio teikiamų malonumų? Mūsų klubas pasiruošęs išpildyti visus jūsų pageidavimus ir garantuoja nepamirštamą laiką. Tai pasiūlymas išskirtinių paslaugų mėgėjams, kurie žino, ko nori. VIP vakarėlis – kur aistros liejasi laisvai.

Apie paslaugą

Jauki aplinka, puikus aptarnavimas ir aukščiausios klasės merginos abejingų nepalieka. Erotika mūsų klube iškeliama į naują lygį. Privatūs šokiai, gėrimai, sūkurinė vonia ir kitos paslaugos užtikrina nepamirštamą vakarą. Išsinuomodami klubą VIP vakarėliui, gausite visa tai ir dar daugiau. Užsisakius iš anksto, galime paruošti specialią programą. Į ją įeina erotiniai šokiai, strip pokerio turnyras ir prabangių gėrimų degustacija. Jei turite ir daugiau idėjų – pasistengsime jas įgyvendinti bei išpildyti jūsų slapčiausias fantazijas.

Kaip užsakyti?

Skambinkite telefonu +370 (677) 23833, rašykite el.paštu uzsakymai@sugarclub.lt arba tiesiog užpildykite šone esančią užsakymo formą ir mes su jumis susisieksime  per 1 darbo dieną.

Mus rasite

Nuobodžiaujate kažkur Kaune?

Savanorių pr. 124, Kaunas – kasdien nuo 22.00 iki 6.00

Kontaktai