Striptizo pokerio vakaras

Tik pas mus rasite viską apie ką svajojote

Kas gali būti geriau už vakarą žaidžiant pokerį su bičiuliais? Tik vakaras mūsų klube, kur žaidimui vadovauja seksualios merginos. Vakarinės klubo programos metu organizuojami privatūs pokerio vakarai. Juose galima ne tik pažaisti paprastai, bet ir išmėginti strip pokerio viliones. Elegantiška aplinka, jauki atmosfera ir komfortiški pokerio stalai garantuoja puikų laiką.

Žaidimo metu yra didelė tikimybė, kad krupjė liks visiškai nuoga. Jei norite suderinti aistrą pokeriui su striptizo klubo dvasia – nepraleiskite šios progos. Tai puiki pramoga audringam bernvakariui, gimtadieniui ar tiesiog draugų pasisėdėjimui. Audringos emocijos čia liejasi per kraštus, tad šis vakaras ilgai išliks jūsų atmintyje.

Apie paslaugą

Pokerio žaidimui reikia užsiregistruoti iš anksto. Minimalus dalyvių skaičius – keturi. Mūsų klubas suteikia viską, ko reikia išskirtiniam strip pokerio žaidimui. Seksualios merginos mūsų vizitinė kortelė, tad praskaidrinkite šį žaidimą dar neregėtais potyriais. Laimėtojai mūsų klube visada apdovanojami, tad nepraleiskite geros kortų kombinacijos.

Kaip užsakyti?

Skambinkite telefonu +370 (677) 23833, rašykite el.paštu uzsakymai@sugarclub.lt arba tiesiog užpildykite šone esančią užsakymo formą ir mes su jumis susisieksime  per 1 darbo dieną.

Mus rasite

Nuobodžiaujate kažkur Kaune?

Savanorių pr. 124, Kaunas – kasdien nuo 22.00 iki 6.00

Kontaktai