Pramogos mergvakariui

Tik pas mus rasite viską apie ką svajojote

Mergvakaris, kurio niekada nepamiršite! Stilinga ir prabangi klubo aplinka kursto fantaziją paragauti uždraustų vaisių. Juk, jie patys saldžiausi, ar ne? Paprastai, merginas labiausiai domina dieninė programa, kurioje apstu įvairių pramogų, garantuojančių nepamirštamą mergvakarį. Seksualūs šokėjai, skaniausi kokteliai ir įkaitusi atmosfera nublokš jus į tikrą šėlionių rojų. Čia nelieka vietos drovumui ar nuoboduliui. Mūsų klubas pasirūpins viskuo, kad atsisveikinimas su viengungišku gyvenimu būtų nepamirštamas nuotykis. Mergvakaris būna tik vieną kartą gyvenime, tad atšvęskite jį kaip pridera. Siūlome gausybę įvairių paslaugų, kurios garantuos išskirtinę šventę. Pasirūpinkite gera nuotaika, o visu kitu pasirūpinsime mes.

Apie paslaugą

Erotinė fotosesija jaunajai ar kitoms mergvakario dalyvėms nušvies jūsų vakarėlį naujomis spalvomis. Tai gali būti ir puiki dovana mylimajam, ir vieną kartą gyvenime pasitaikanti proga įamžinti savo seksualumą. Akims paganyti suorganizuosime jums „Gelbėtojų šou“. Seksualūs vaikinai savo šokiais pasiruošę kaip reikiant įkaitinti atmosferą. Azartiškų žaidimų mėgėjos turėtų išbandyti strip pokerio žaidimą su seksualiu vaikinu už stalo. Jeigu jus lydės sėkmė krupjė liks visiškai nuogas. Norite įsijausti į striptizo šokėjos kailį ir pažadinti savyje tikrą panterą? Tiek jaunajai, tiek mergvakario dalyvėms suorganizuosime šokio ant stulpo pamoką, kuri garantuos nepamirštamus įspūdžius. Viso vakarėlio metu būsite apgaubtos puikaus aptarnavimo ir aukščiausios klasės pramogų. Išlaisvinkite savo fantaziją ir pasinerkite į erotinių išgyvenimų sūkurį.

Kaip užsakyti?

Skambinkite telefonu +370 (677) 23833, rašykite el.paštu uzsakymai@sugarclub.lt arba tiesiog užpildykite šone esančią užsakymo formą ir mes su jumis susisieksime  per 1 darbo dieną.

Mus rasite

Nuobodžiaujate kažkur Kaune?

Savanorių pr. 124, Kaunas – kasdien nuo 22.00 iki 6.00

Kontaktai