Fetišo kambarys

Tik pas mus rasite viską apie ką svajojote

Tai vienintelis Fetišo kambarys Lietuvoje! Jis skirtas išskirtinių pojūčių mėgėjams, nebijantiems atskleisti savo slapčiausių erotinių fantazijų. Nesvarbu, ar esate užkietėjęs fetišo žaidimų mėgėjas, ar svajojate patirti naujų pojūčių – ši vieta atitiks visus jūsų lūkesčius. Tai yra vienintelis tokio tipo kambarys visame Kaune, o gal net ir Lietuvoje. Išskirtinė paslauga – išskirtiniams klientams. Fetišo kambaryje rasite visus įrankius ir žaislus, reikalingus patenkinti slapčiausius jūsų troškimus. Leiskite sau panirti į tikrą ekstazę ir suteikite savo kasdienybei naujų spalvų. Fetišo kambarys kviečia įgyvendinti savo fantazijas be jokių tabu.

Apie paslaugą

Norinčių išmėginti šią paslauga netrūksta, todėl rezervuoti fetišo kambarį reikėtų iš anksto. Kitu atveju, kambarys jau gali būti užimtas. Komfortiška aplinka, geras laikas ir nauji potyriai garantuoti. Tai vieta, kur bus išpildytos visos jūsų erotinės fantazijos. Praleiskite nepamirštamą vakarą mūsų klube, apsuptas prabangos, seksualių merginų ir aistringos atmosferos.

Kaip užsakyti?

Skambinkite telefonu +370 (677) 23833, rašykite el.paštu uzsakymai@sugarclub.lt arba tiesiog užpildykite šone esančią užsakymo formą ir mes su jumis susisieksime  per 1 darbo dieną.

Mus rasite

Nuobodžiaujate kažkur Kaune?

Savanorių pr. 124, Kaunas – kasdien nuo 22.00 iki 6.00

Kontaktai