Erotinė fotosesija

Tik pas mus rasite viską apie ką svajojote

Erotinė fotosesija – tai unikali patirtis, dovanojanti nepamirštamus įspūdžius. Nesvarbu, koks jūsų amžius ar išvaizda, mūsų fotografai yra pasiruošę išryškinti geriausias jūsų savybes. Drovumui čia vietos nėra! Erotinė fotosesija gali būti ir netikėta dovana jūsų antrajai pusei, ir žaismingas mergvakario ar bernvakario akcentas. Jauki aplinka, profesionalus fotografas ir didžiulis dėmesys kliento poreikiams atskleis jūsų erotiškąją asmenybės pusę.

Kūnas yra pats gražiausias gamtos kūrinys, kuris nusipelnė būti įamžintas. Jei trokštate pasijusti modelio kailyje, patirti naujų pojūčių ar tiesiog gerai praleisti laiką – erotinė fotosesija išpildys visus jūsų lūkesčius. Būti erotiniu modeliu gali kiekvienas, tad pasikinkykite fantaziją ir nusišypsokite fotoaparato objektyvui.

Apie paslaugą

Mes esame pasiruošę įgyvendinti visas jūsų erotines fantazijas ir sukurti nepamirštamą fotosesiją. Skirtingos klubo erdvės, stilingas interjeras ir apšvietimo galimybės leidžia mėgautis unikalia atmosfera. Erotinė fotosesija skirta tiek vyrams, tiek moterims. Tai gali būti karšta mergvakario ar bernvakario sudedamoji dalis. Galima rinktis vienos arba dviejų valandų trukmės erotinę fotosesiją. Kad būtų drąsiau, galite pasirinkti, ar norite, kad fotografas būtų moteris ar vyras. Fotosesija pateikiama elektroniniame formate. Už papildomą mokestį galite užsisakyti nuotraukų albumą. Užtikriname visišką privatumą.

Kaip užsakyti?

Skambinkite telefonu +370 (677) 23833, rašykite el.paštu uzsakymai@sugarclub.lt arba tiesiog užpildykite šone esančią užsakymo formą ir mes su jumis susisieksime  per 1 darbo dieną.

Mus rasite

Nuobodžiaujate kažkur Kaune?

Savanorių pr. 124, Kaunas – kasdien nuo 22.00 iki 6.00

Kontaktai