Bernvakario pramogos

Tik pas mus rasite viską apie ką svajojote

Bernvakarį švęskite audringai! Seksualios merginos, išskirtiniai gėrimai ir prabangus interjeras. Siūlome viską, ko reikia šauniai atšvęsti paskutines viengungiško gyvenimo dienas. Mūsų klube sudarytos puikios sąlygos smagiai paminėti tiek mažus, tiek didelius bernvakarius. Nesvarbu, ar dalyvių bus keli ar keliolika, erdviose klubo patalpose vietos atsiras visiems.

Nepamirštamas laikas mūsų klube garantuotas, o išskirtinis merginų dėmesys ir puikus aptarnavimas išpildys visus jūsų lūkesčius. Pasirinkus vieną iš klubo siūlomų planų, paruošime specialią programą su privačiu šokiu jaunikiui sūkurinėje vonioje. Erotiška atmosfera ir charizmatiškos šokėjos – tai ko reikia visus tabu laužančiam bernvakariui, kurį prisiminsite dar ilgai. Siūlome gausybę įvairiausių paslaugų, tad pasijusite apsupti dėmesio ir erotiškų merginų kūnų.

Apie paslaugą

Siūlome keletą skirtingų bernvakario variantų, tačiau visada atsižvelgiame į klientų norus ir galime pasirūpinti papildomomis paslaugomis. Savo šventę galite paįvairinti pasivažinėjimu limuzinu ar pasiplaukiojimu greitaeigiu kateriu Kauno mariose. Norintiems suorganizuosime dažasvydžio žaidimą ar pakviesime išbandyti save kartingų trasoje. Esame pasiruošę pasirūpinti jūsų bernvakariu nuo pradžios iki pabaigos ir siekiame, kad visos šventės metu jums nieko netrūktų.

Kaip užsakyti?

Skambinkite telefonu +370 (677) 23833, rašykite el.paštu uzsakymai@sugarclub.lt arba tiesiog užpildykite šone esančią užsakymo formą ir mes su jumis susisieksime  per 1 darbo dieną.

Mus rasite

Nuobodžiaujate kažkur Kaune?

Savanorių pr. 124, Kaunas – kasdien nuo 22.00 iki 6.00

Kontaktai